"کفپوش دکوسمنت ( Dekocement ) اجرایی راحت تر از چیزی که فکرش را می کردید"

"کفپوش دکوسمنت ( Dekocement ) اجرایی راحت تر از چیزی که فکرش را می کردید"

اتفاق بزرگ و جالب در خصوص رنگ ها و پوشش های دکوراتیو دکوسمنت ( Dekocement ) اجرای راحت آن تنها توسط هر نیروی آموزش دیده متخصص با استفاده از رنج گسترده محصولات بپکو می باشد.

مرحله ی اول انتخاب مجری توانمندی است که آگاهی کافی از متریال های مختلف را داشته باشد و بتواند از میان محصولات مختلف دکوسمنت ( Dekocement ) مناسب ترین آن ها را جهت کاربری هر سطح و جداری انتخاب کند. این انتخاب برای گسترده تر کردن و استفاه بهینه از مواد و رسیدن به بهترین و با کیفیت ترین سطح نهایی کار لازم و حیاتی است به خصوص در مقاطعی که مجری در یک پروژه ی بازسازی در حال کار و انتخاب می باشد. یک مشاوره صحیح با آنالیز درست آغاز می شود و برای یک آنالیز درست می بایست به درستی بستری که قرار است دکوسمنت ( Dekocement ) بر روی آن اجرا می شود را بررسی کرد و میزان جنس مصرفی را محاسبه کرد و ضمنا زمانبندی دقیقی از اجرای کلی پروژه و زمان مورد نیاز هر مرحله را محاسبه کرد.

همچنین محاسبه دقیق هزینه ی متریال و اجرای هر مترمربع و اطلاع دقیق آن به مشتری خروجی یک آنالیز درست در ابتدای کار است.

برای اجرای دکوسمنت ( Dekocement ) تخریب یا کندن بستر اصلی لازم نیست اما بستر کار می بایست به درستی آماده گردد و لازم است با دقت پیش نیازهای مربوطه رعایت گردد.

اگر در کف یا دیوارها اتصال وجود داشته باشد، اختلاف ارتفاع و نحوه ی اتصال لایه ها و جذب بین لایه های مختلف می بایست بررسی شود. سپس در ابتدا می بایست سطح بستر در یک سطح یک دست تراز گردد و پرایمر مخصوص جهت ایجاد چسبندگی برای اتصال بین لایه ی اولیه دکوسمنت ( Dekocement ) با کف به شکل بهینه ای به وجود بیاید.

همچنین حتما توصیه می شود از یک لایه مش فایبر گلاس جهت جلوگیری از ترک خوردن سطح در نقاط تحت تنش استفاده شود. این لایه مش فایبر گلاس می بایست پس از اجرای لایه اول دکوسمنت ( Dekocement ) بر روی سطح پخش گردد.

دستورالعمل ها و روش های اجرای دکوسمنت ( Dekocement ) می بایست با دقت اعمال گردد تا بهترین نتیجه حاصل شود.

ترکیب 2 پارت دکوسمنت ( Dekocement ) با همزن برقی می بایست به درستی انجام پذیرد تا خمیر کاملا یکدست باشد. شایان ذکر است اگر ترکیب یکدست خمیر ایجاد نگردد و پارت لاتکس به خوبی در پودر ترکیب نشود باعث ایجاد رگه های نامناسب رنگ در لایه اجرا شده می گردد.

در صورت هر گونه نیاز به اطلاعات تکمیلی در خصوص شیوه ی اجرای دکوسمنت ( Dekocement )  در هر سطحی و دانستن الزامات آن حتما با ما در تماس باشید.

جهت آشنایی بیشتر با دکوسمنت ( Dekocement ) صفحه اینستاگرام و لینکدین دکوسمنت را همراهی کنید.